Rusztowania budowlane – jezdne i aluminiowe przejezdne

lut 1, 2018 przez

Rusztowania budowlane – jezdne i aluminiowe przejezdne

Rusztowania elewacyjne jest to najczęściej spotykany rodzaj rusztowań. Rusztowanie budowlane doskonale sprawdzi się w przypadku prac budowlanych wykonywanych na wysokościach np. przy budynkach jednorodzinnych. W przypadku, kiedy niemożliwe jest zastosowanie zwykłych rusztowań elewacyjnych stosuje się rusztowania jezdne. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala w łatwy sposób wykonać prace na niedużych przestrzeniach.

 

Rusztowania jezdne są wykonane z aluminium. Jest to wysokogatunkowy surowiec, lekki, wygodny do przenoszenia, a jednocześnie stabilny i wytrzymały. Rusztowania aluminiowe przejezdne wyposażone są w kółka, dzięki czemu ich przemieszczanie jest niezwykle wygodne. Stąd często ten rodzaj rusztowań nazywany jest wieżówkami.
Wiele firm oferuje tego rodzaju rusztowania. Ważne jest, by wybierać te sprawdzone i solidne firmy. Dobre rusztowanie musi zapewniać bezpieczeństwo pracy oraz posiadać stosowne certyfikaty jakości. Rusztowania przejezdne są wygodne do transportowania i bardzo łatwe w montażu i demontażu. Budowa rusztowania jest prosta do złożenia i nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Dzięki temu użycie rusztowania jest niezwykle proste.