Tulipanowy raj – wystawa tulipanów w Wilanowie

mar 11, 2018 przez

Tulipanowy raj – wystawa tulipanów w Wilanowie

Tulipany cieszą się dużą popularnością głównie ze względu na to, że kojarzy się je z powiewem świeżości i wiosną. Na świecie istnieje około 120 tysięcy gatunków tej rośliny. Wystawy tulipanów pozwalają laikom na docenienie kunsztownego piękna tych kwiatów.

Wilanów czy tulipanowy raj?

Wilanów wystawa tulipanów to wydarzenie, które z pewnością przyciągnie każdego miłośnika botaniki czy ogrodnictwa lub osoby, które zwyczajnie lubią oglądać kwiaty. A oglądać na takich wystawach jest co! Znajdziemy bardzo wiele różnych odmian tulipanów, które pokazują jak różnokolorowe i ciekawe, w istocie, mogą to być rośliny.

wystawa tulipanów w Wilanowie

Poza samymi ciekawymi kwiatowymi kompozycjami, na wystawie będzie można wziąć także udział w warsztatach (przydadzą się podstawowe zdolności manualne) i wykładach dotyczących tematyki botanicznej, przyrodniczej, gdzie eksperci z tych właśnie dziedzin będą opowiadać o swojej pracy czy też środowisku. Wystawa tulipanów w wilanowie może być świetną propozycją dla całych rodzin na zagospodarowanie czasu wolnego. Przebywanie wśród pięknych kwiatów z pewnością każdemu umili czas.