Skierniewice instytut sadownictwa i kwiaciarstwa. Festiwal w Skierniewicach – dzień kwiatów

kwi 3, 2018 przez

Skierniewice instytut sadownictwa i kwiaciarstwa. Festiwal w Skierniewicach – dzień kwiatów

Festiwal kwiatów może być bardzo ciekawym wydarzeniem i promocją dla miasta. Skierniewice są kwiatowym punktem dla mapie Polski. Można tam przyjechać na Dzień Kwiatów i pooglądać różne ciekawe okazy.

Skierniewice dzień kwiatów

Dzień kwiatów jest wydarzeniem, na które można wybrać się z całą rodziną, by podziwiać różne ciekawe odmiany, florystyczne aranżacje, które zaskakują swoją formą. Taka obserwacja różnych kwiatów, sposobów pielęgnacji czy też różnych technik wykonywania kwiatowych ozdób może również zainspirować oglądających do stworzenia w zaciszu domowych ciekawych dekoracji. To również świetnie spędzony czas z pasjonatami, który potrafią ciekawe opowiadać o swoim zawodzie – taki powiew świeżości będzie idealny uzupełnieniem czasu wolnego.

Skierniewice instytut sadownictwa i kwiaciarstwa

Instytut ten bierze udział w prowadzeniu różnych międzynarodowych programów badawczych, posiada także swoje zakłady doświadczalne usytuowane w różnych miejscach w Polsce (np. Puławy czy Głuchów). Dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką, instytut jest idealnym miejscem do pogłębienia swojej wiedzy.