Szkółka róż Inowrocław – Róże burbońskie. Róże – szkółka

lut 11, 2018 przez

Szkółka róż Inowrocław – Róże burbońskie. Róże – szkółka

Róże to znane chyba wszystkim, jedne z najpopularniejszych kwiatów, często wręczane z przeróżnych okazji. Są klasyczne, eleganckie, a ich uroda jest uniwersalna. Warto zdobyć wiedzę na temat tego, jak o nie odpowiednio dbać i pielęgnować ich delikatne płatki.

Szkółka róż Inowrocław

Szkółka róż specjalizuje się w hodowli różnych odmian róży naturalnej. Aby ułatwić klientom zakup, jest możliwość kupna on-line. Szkółka prowadzi sprzedaż wysyłkową roślin, a wieloletnie oświadczenie, specjalnie dobrane opakowania do kwiatów, staranne zabezpieczenie w czasie transportu oraz współpraca z odpowiednim przewoźnikiem sprawia, że przesyłki dochodzą do odbiorcy w bardzo dobrym stanie.

Róże burbońskie

Odmiana tę można spotkać w szerokiej gamie kolorystycznej – od czerwieni po biel. Są to krzewy o bardzo zróżnicowanej sile wzrostu – zdarza się, że kwitną odo 0, 5 m, a znajdą się też takie do 3 m Liście róż burbońskich zwykle są ciemnozielone. Część jest praktycznie pozbawiona kolców, część natomiast jest solidnie w nie uzbrojona. Nazwa róż kojarzona z dynastią Burbonów nie ma jednak z nic z nią wspólnego, albowiem pochodzi ona on nazwy lokacji.